• Základná pedikúra - mokrá

  ( Mokrá pedikúra spočíva v kúpeli nôh s pridaním osviežujúcich a zmäkčovacích prípravkov. Keď sú nohy pripravené a vydezinfikované, pedikérka odstráni stvrdnutú pokožku na päte, pod prstami, na hrane palca, pod palcom a na bruškách chodidiel. Potom ostrihá nechty a vyformuje ich zapilovaním. Tvarovaním nechta v rovnej línii zabráni bolestivému zarasteniu. Skontroluje kurie oká, otlaky na vrchnej strane a medzi prstami. Opatrne ich odstráni a odporučí domáce ošetrenie.
  Pre zvláčnenie kože nanesie krém alebo iný prípravok vhodný pre chodidlo.
  Mokrá pedikúra postupne spomalí proces vytvárania hrubej pokožky a dokáže pomôcť aj pri zarastaní nechtov.
  Ideálne je ošetrenie opakovať po 4 až 5 týždňoch. )


 • Studený parafínový zábal

  ( Výživa a hydratácia, ideálny pre kožu s problémami ako dehydratácia, suchá pokožka, popraskaná koža, atď.
  Zábal môže byť použitý na rukách aj nohách. Studený parafín poskytuje rovnaké výhody ako horúci parafín a bez zahrievania produktu. Je to hygienickejšie, pretože produkt je určený na jednorazové použitie, a nie opakované. )


 • Strihanie nechtov

  ( Vyčistenie a úprava nechtov do požadovanej hrúbky, dĺžky a tvaru. Očistenie a úprava nechtového okolia. )


 • Masáž nôh po kolená, masáž rúk

  ( Švédska - klasická masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly, podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu, odstraňuje vysilenosť a svalové kŕče. Lieči stres, napätie
  a stuhnuté svalstvo. )


 • Ošetrenie zarasteného nechtu

  U nás Vám ponúkneme efektívnu možnosť vyriešiť tento problém na trvalo. Používame špičkové nechtové špony - rovnátka (podofix a COMBIped)


 • Ošetrenie otlakov, popraskaných chodidiel, kurieho oka, ...

  ( Poskytujeme základné bežné ošetrenie chodidiel a nechtov. U niektorých problémov nieje možné problém odstrániť pri jednej návšteve pedikúry. Poskytujeme poradenstvo pri domácom ošetrovaní / liečení.
  Ak je to potrebné odporučíme návštevu lekára. )


 • Odlakovanie a nalakovanie nechtov

  Používame bezacetónové odlakovače, ktoré nechty nevysušujú a nepoškodzujú. Pomôžeme pri výbere vhodného laku na Vaše nechty.


 • Francúzska pedikúra / manikúra

  ( Francúzska manikúra je charakteristická bielou špičkou a prirodzenou farbou zvyšku nechta. V podstate sa ňou len zvýrazňuje prirodzená podoba vašich nechtov. Dosiahnete ňou čistý, jemný, pestovaný a elegantný vzhľad, ktorý sa hodí takmer na každú príležitosť. Ocenia ju taktiež tí, čo preferujú prírodný vzhľad pred výraznejším a extravagantnejším.
  Napriek svojej nenápadnosti sa však nedá prehliadnuť.
  Je vhodná ako pre prírodné tak aj pre gélové, akrylové, či iné umelé nechty. )


 • Japonská pedikúra / manikúra p-shine

  ( Ide o ošetrenie štiepajúcich a oslabených nechtov včelím voskom z Japonska: P-SHINE. Nechty nadobudnú krásny lesklý vzhľad, sú vyživované a sú pružnejšie. Japonské leštenie je vhodná alternatíva pre pánov dbajúcich o svoj vzhľad.
  Tento druh ošetrenia je vhodný pre nechty na rukách aj nohách. )